Epojet LV

Dwukomponentowa żywica epoksydowa o niskiej lepkości do iniekcji drobnych rys.

Zastosowanie
Żywica Epojet LV jest stosowana do przywracania monolitycznej struktury pękniętych elementów konstrukcyjnych, a także strukturalnego wzmacniania konstrukcji betonowych i murowych przy zastosowaniu metody iniekcji ciśnieniowej lub o niewielkim ciśnieniu. Produkt ten może służyć również do wypełniania rys w jastrychach cementowych. Epojet LV jest bezrozpuszczalnikowym klejem epoksydowym, składającym się z dwóch komponentów mieszanych razem przed aplikacją. Epojet LV polimeryzuje bez skurczu i po reakcji twardnienia jest wodoszczelny. Po wymieszaniu tworzy kompozycję o wysokiej ciekłości i niskiej lepkości. Do iniekcji rys stosuje się specjalną pompę, a w przypadku rys w elementach poziomych można je wypełnić, wlewając żywicę bezpośrednio w pęknięcia.

Jeśli chcesz zakupić ten produkt, skontaktuj się z nami:

Epojet

Dwukomponentowa, epoksydowa żywica iniekcyjna o wysokiej ciekłości.

Zastosowanie
Epojet służy do monolitycznego sklejania poprzez iniekcję konstrukcji wykazujących pęknięcia i rysy powstałe w wyniku przeciążenia, uderzeń, wstrząsów sejsmicznych, a także do wypełniania i sklejania rys w jastrychach cementowych. Epojet jest bezrozpuszczalnikowym klejem epoksydowym, składającym się z dwóch komponentów mieszanych razem przed aplikacją. Epojet polimeryzuje bez skurczu i po reakcji twardnienia jest wodoodporny. Do iniekcji rys stosuje się specjalną pompę, a w przypadku rys w elementach poziomych można je wypełnić, wlewając żywicę bezpośrednio w pęknięcia.
 

Jeśli chcesz zakupić ten produkt, skontaktuj się z nami:

Eporip Turbo

Bardzo szybko twardniejący, dwuskładnikowy klej na bazie żywicy poliestrowej do zespalania rys w podkładach i wykonywania drobnych napraw.

Naprawa pęknięć w podłożach mineralnych.
- Jako zaprawa do szybkiej naprawy małych ubytków - po dodaniu suchego piasku kwarcowego.
- Jako szybki klej do betonu, ceramiki, metalu.
 

Jeśli chcesz zakupić ten produkt, skontaktuj się z nami: