MAPESTOP

Zastosowanie

Preparat iniekcyjny (koncentrat) na bazie mikroemulsji silikonowej do wytwarzania bariery chemicznej przeciwko wodzie podciąganej kapilarnie w konstrukcjach murowych.

Zastosowanie
Mapestop stosuje się do wykonywania bariery chemicznej przeciwko podciąganiu wilgoci, obecnej w każdym materiale budowlanym przez pory kapilarne. W szczególności Mapestop używany jest podczas prac renowacyjnych konstrukcji murowych kamiennych, ceglanych i mieszanych oraz z bloczków betonowych i z betonu komórkowego, posadowionych na terenach podmokłych. Mapestop jest preparatem bezrozpuszczalnikowym, w postaci koncentratu, na bazie mikroemulsji silikonowej, stosowany w rozcieńczeniu z wodą w proporcji 1 : 15-19. Dzięki rozmiarowi cząstek mikroemulsji (od 20 do 60 nanometrów) Mapestop głęboko wnika w strukturę wilgotnego muru i po reakcji tworzy skuteczną, trwałą i wodoszczelną barierę. Mapestop jest aplikowany metodą iniekcji grawitacyjnej lub przy pomocy pompy, stosując ciśnienie nie większe niż 1 bar, aż do pełnego nasycenia uszczelnianej strefy.

 

MAPESTOP

Zużycie i opakowania

Zużycie 
szacunkowo: 8-9 kg/mb muru o grubości 40 cm (zużycie zależy od struktury muru i jego porowatości) co dopowiada 0,4-0,6 kg koncentratu Mapestop.

Opakowania 
metalowa puszka 1 kg i beczka 180 kg

Jeśli chcesz zakupić ten produkt, skontaktuj się z nami: